Black Swan :)

Obejrzałam, wczoraj, tyle czasu czekałam, nareszcie!!!! Czarny Łabędź
W życiu każdego miłośnika filmu zdarza się taki moment, w którym cała jego wiedza i psychika zostają przeżute na papkę i wyplute przez dopiero co obejrzane dzieło. Wczoraj miałam okazję poznać wyjątkowy film. Black Swan albo jak ktoś woli "Czarny Łabędź". Ten film zdecydowanie wykracza poza ramy typowych hollywoodzkich produkcji. Nie będzie też przesadą gdy strwierdzę, że Black Swan to film idealny.
Znając życie zaraz ktoś zarzuci mi, że nie jestem krytykiem filmowym i że żaden ze mnie autorytet? Jako osoba która woli pójść do kina niż zjeść obiad i która obejrzała setki najróżniejszych filmów, sądzę, że mogę się wypowiedzieć również na temat tego filmu :)

Nie będę opowiadać Wam fabuły filmu, bo zapewne sami go obejrzycie, do kin wchodzi 21 stycznia wiec śmiało możecie rezerwować bilety, ja z pewnością jeszcze raz zasiądę tego dnia w kinie. Ale jedno Wam powiem, będziecie wstrząśnięci i bardzo napaleni :)
Nina (Natalie Portman) jest baleriną w jednym z najlepszych zespołów baletowych w Nowym Jorku. Panuje tam zimne wyrachowanie. Baletnice zrobią wszystko, by zepchnąć w dół dziewczynę, która tylko stanie o stopień wyżej niż one. Zbliża się kres kariery Beth i rozpoczyna się polowanie na jej miejsce w "Jeziorze Łabędzim". Główną rolą jest postać Odett, królowej łabędzi. Rola ta jest trudna, bo balerina będzie musiała grać zarówno słodkiego "Białego Łabędzia", jak i mrocznego "Czarnego Łabędzia" (filmweb.pl)
www.filmweb.pl
Black Swan to film, który porywa widza w mroczną podróż i trzyma go tam aż do samego końca. Ani przez moment nie zastanawiałam się kiedy koniec i czy to co widzę to prawda czy fikcja. Powiem wam jedno.. Ależ jestem oczarowana :)

Carolina

Share:

5 komentarze

 1. kurde, superrr:) a gdzie juz go ogladałas?:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. It's my lovely little secret :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też pójdę do kina!

  OdpowiedzUsuń
 4. twż już oglądała i powiem jedno jeśli Natalia nie dostanie Oskara to nie pójdę więcej do kina ;)))

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz :)
Krytykę biorę na klatę !
Na pytania postaram się odpisać jak najszybciej!
PROSZĘ nie spamować!