Love

Dzień po dniu, każda kobieta szuka czegoś innego, ale tak naprawdę okazuje się że każda szuka tego samego... Szukamy MIŁOŚCI. 
Co się dzieje gdy już ją znajdziemy? Albo ona znajdzie nas?! Zatracamy się, a potem szukamy czegoś nowego, innego... Ja już znalazłam. 
Moje ukochane dwie przyjaciółki nadal szukają. Każda chce czegoś innego. 
D. potrzebuje mężczyzny silnego, takiego który będzie silniejszy od niej samej, co jest bardzo trudne, mężczyzny który poskleja jej połamane serce. Niewielu jest takich, którzy potrafią. Dobrze byłoby gdyby był jeszcze przystojny, ale jak wiadomo nie każdemu podoba się to samo. Jedna kobieta woli blondynów inna brunetów.  D. to kokietka, kocha facetów, i trochę za szybko to okazuje.

S. jest bardziej skomplikowana, bo dziewczyna nie wie czego chce. Dostała juz po dupie i na przyszłość chce tego uniknąć, tylko kłopot tkwi w tym, że nie uczy się na własnych błędach. Wiele spraw już zrozumiała, wiele się nauczyła, ale to jeszcze cały czas za mało. Było dużo łez, dużo złości miejmy nadzieję, że już nie długo...
Tak strasznie dużo chciałabym Wam opowiedzieć, ale nie wiem na ile mogę sobie pozwolić.
http://ana-inspirations.blogspot.com/

Moje kochana blogerki, nie zaniedbujcie mnie
...
XOXO
Carolina

Share:

5 komentarze

 1. bardzo fajny post:)

  OdpowiedzUsuń
 2. to prawda co napisałas... kazda z nas szuka miłości, tej jednej, prawdziwej... dziewczyny nie lamcie się, na każdego przychodzi czas:) ja już znalazłam, a przynajmniej tak mi się wydaje:)milena

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne zdjęcia.
  Jak zawsze zresztą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dawno tu byłam... Pogubiłam się znowu w tym świecie..
  :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam częściej, jeśli będziecie częściej tu wpadać i zostawiać komentarze, to ja częściej będę pisać :)
  XOXO

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz :)
Krytykę biorę na klatę !
Na pytania postaram się odpisać jak najszybciej!
PROSZĘ nie spamować!