I Don't Know How She Does It


"Czterokrotnie nagradzana Złotym Globem  Sarah Jessica Parker - odtwórczyni roli Carrie Bradshaw, najsłynniejszej singielki świata - powraca na ekrany kin, aby udowodnić milionom kobiet, że seks to tylko jedna z wielu atrakcji w wielkim mieście! W długo oczekiwanej adaptacji światowego bestselleru Allison Pearson, gwiazda "Seksu w wielkim mieście" wciela się w ambitną menadżer Kate Reddy, która budzi podziw przyjaciół i kolegów z pracy, sprawnie godząc bogate życie rodzinne z zawrotną karierą w..." - tak opisuje film portal Filmweb.pl
Osobiście zgodzę się z kwestią o długo oczekiwanej adaptacji, ale... 
Przeczytałam książkę w trzy dni, pomiędzy przejazdami autobusem do szkoły i do domu, nie mogłam oderwać się od lektury, przejeżdżając nawet przystanek, na którym miałam wysiąść. Odliczałam dni i godziny do premiery, wstałam, w wolny dzień, specjalnie wcześnie rano i jako jedna z piątki innych widzów zasiadłam w kinie o 11 rano. 


Z sentymentu do książki, chciałam trochę pozachwalać film, ale to byłoby trochę nieszczere. 
Tak szczerze mówiąc, jeśli przeczytaliście książkę będziecie filmem rozczarowani, jeśli jej nie przeczytaliście możecie sie trochę nudzić. Warto było go obejrzeć ze względu na Sarah i jej zwawiowaną rolę i możliwość ciągłego porównywania książki z filmem, bo wiele jest różnic i niedociągnięć. Jedna rzecz była zgodna i niezmieniona. Po zakończeniu filmu nie mogłam przestać się drapać, tak jak główna bohaterka. Już nic więcej nie zdradzę.  Będziecie wiedzieć o co chodzi jeśli przeczytaliście książkę albo obejrzeliście już film :)

Myślę że jednak było warto.


Zdjęcia pochodzą z filmweb.pl


Carolina

Share:

4 komentarze

  1. ostatnio przez takie odczucia decyduje się na czytanie książki po filmie.. Nie dość, że potem na filmie mam w głowie swój obraz sytuacje i czuję małą zawieść, że jest inaczej to jeszcze ostatnio interpretacje ekranowe książek niestety zostawiają wiele do życzenia.. ;)
    Masz cudowne zdjęcia w nagłówku ;d


    http://szaroscgwiazd.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz :)
Krytykę biorę na klatę !
Na pytania postaram się odpisać jak najszybciej!
PROSZĘ nie spamować!