Solano glasses / Fashion Event z marką SolanoTak bardzo chciałabym mieć jeden dodatkowy dzień w tygodniu tylko na bloga. Dobrze że nadchodzą święta, będę mogła trochę odpocząć i nadrobić zaległości, bo uwierzcie że trochę się tego nazbierało. Do opublikowania czeka już kilka kolejnych postów.
W sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu dla blogerów zorganizowanym przez markę Solano. 
Marka Solano, mam nadzieję że wszystkim doskonale znana, a jeśli nie to już wyjaśniam. Firma została założona w 1992 roku i specjalizuje się w dystrybucji okularów przeciwsłonecznych oraz korekcyjnych. Znajdziecie ją w dobrych salonach optycznych. Najwyższa jakość okularów nie musi oznaczać rezygnacji z efektownego designu. Solano zapewnia atrakcyjne wzornictwo nie tracąc przy tym na jakości pod względem technologicznym. Wygląd to nie wszystko. Obiecałam sobie, że od teraz będę zwracać uwagę na to jakie okulary kupuję. Szkła muszą posiadać filtry i soczewkę polaryzacyjną. Innej opcji nie ma!
Na spotkaniu z marką Solano mogłam do woli przymierzać wszystkie modele i nareszcie dobrać okulary idealne pasujące do mnie!


Carolina

Share:

4 komentarze

Bardzo dziękuję za każdy komentarz :)
Krytykę biorę na klatę !
Na pytania postaram się odpisać jak najszybciej!
PROSZĘ nie spamować!