Najmodniejsze fryzury sezonu / Moje włosy przez ostatnie 10 lat znosiły wiele... Blond kontra brąz! Ściąć czy nie ściąć?


Moje włosy przez ostatnie 10 lat znosiły wiele...

Uwaga! Dziś musicie nastawić się na masę zdjęć i inspiracji. Zapowiada się "włosowy dylemat" ;) Od jakiegoś czasu chodzi za mną pomysł drastycznej zmiany fryzury. Coś lekkiego, idealnego na lato. Nie wiem co dla Was znaczy drastyczna zmiana? Na chwilę obecną raczej nie zrobię różowego pazia na głowie, ale np. znaczne skrócenie włosów i zmiana koloru? Czemu nie?! Czasami wstaje z łóżka i mam ogromną chęć rozjaśnić włosy na piękny słomkowy blond niczym Blake Lively, a za chwilę perspektywa farbowania co miesiąc odrostów sprowadza mnie na ziemię i marzą mi się włosy jak u Jennifer Lopez. Może idealnym rozwiązaniem jest mocne sombre, ale takie noszę od wieków, wiec może bardzo ciemny kolor z jasnymi pasemkami? Nuda? Macie jakieś pomysły? Jakieś złote rady? Inspiracje? Cokolwiek... Trochę szkoda mi odcinać moje długie włosy, ale zmiany czasem są potrzebne.

Liczę na Waszą pomoc ;)

 Które pasują do mnie najbardziej?


Carolina

Share:

4 komentarze

 1. Ojej. wygladalabys ślicznie w takich wlosach do ramion. Dziewczeco i wdzięcznie.

  A co nato Twoj luby?
  Angelika

  OdpowiedzUsuń
 2. W długich jest ci pięknie.A kolor? Można jeszcze trochę rozjaśnić ale nie za dużo.
  M.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam cię słoneczko .Jesteś piękną młodą dziewczyną o pięknych włosach.
  Jeśli chodzi o opinie to moja jest taka ,nie skracaj włosów jeszcze na to czas.Ja nosiłam włosy bardzo długo 50 lat i kiedy obcięłam teraz mi żal zobacz zapraszam i porównaj pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz :)
Krytykę biorę na klatę !
Na pytania postaram się odpisać jak najszybciej!
PROSZĘ nie spamować!