T-shirt z postaciami z kreskówek? Hit na lato!Wkręć się w nowe trendy i daj się namówić na powrót do dzieciństwa! Znudziły Ci się zwykłe koszulki i koszule? Mam dla Ciebie hit tego sezonu. Sama zobacz :) 


Noś swoje ulubione postaci z kreskówek jak tylko zapragniesz. Kolorowy T-shirt pasuje do klasycznych jeansów oraz wszelkiego rodzaju spódnic, zarówno sportowych jak i bardziej eleganckich. Jeśli lubisz wyróżniać się z tłumu to spódnica maxi jest na pewno doskonałym wyborem.
1. HOUSE - 39.99 PLN 
2. SINSAY 
3. HOUSE - 39.99 PLN
1. HOUSE - 39.99 PLN
2. SINSAY - 29.99 PLN
3. SINSAY

Wybieraj swoje ulubione motywy i baw się modą. Super silne dziewczyny atomówki, które świetnie radziły sobie z każdym niebezpieczeństwem... a może modne pokemony? Proszę bardzo!


1. HOUSE - 39,99 PLN
2. SINSAY - 39,90 PLN

Łącz je z butami sportowymi lub klasycznymi szpilkami. Zrobisz furorę na każdej imprezie, będziesz w centrum uwagi wszystkich gości. Tak noszą się prawdziwe księżniczki modowe. Obudź w sobie super kreskówkowe moce :))
1. SINSAY 
2. HOUSE - 39.99 PLN
3. SINSAY


To jeszcze nie wszystko. Na koniec zostawiłam prawdziwą perełkę. Koszula z małym bajkowym nadrukiem. Wyobraź sobie połączenie tego cuda z rozkloszowaną spódnicą i szpilkami. Już nie mogę się doczekać kiedy ją założę!1. HOUSE

Całuję:*

Share:

6 komentarze

Bardzo dziękuję za każdy komentarz :)
Krytykę biorę na klatę !
Na pytania postaram się odpisać jak najszybciej!
PROSZĘ nie spamować!